
Стяжка (талрепи) M24x255
480 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Стяжка (талреп) М24х255
+380 (67) 446-22-16
телефон - +380 (44) 537-31-58телефон
- +380 (44) 205-43-13телефон / факс
- +380 (99) 361-31-77телефон
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Стяжка (талрепи) М24х255
Область застосування: Для ідеального натягування сталевих канатних і кабельної продукції між опорами.
Види виконання талрепа (стяжок): гак - гак, гак - кільце, кільце - кільце
Розмір талрепа:
| A, mm | L1, mm | d,mm | B,мм | C, mm | Навантаження робоча, кг | Руйнівне навантаження, кг | Вага одиниці, кг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 255 | 135 | м24 | 35 | 26 | 1300 | 3250 | 3,0572 |
На вказаний вид продукції: паспорт, сертифікат НЕ надається.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.0572 кг |
| Довжина | 255 мм |
| Коефіцієнт запасу міцності | 2.5 |
| Максимальне навантаження | 3.25 т |
| Матеріал талрепа | Сталь |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Покриття | Цинк |
| Робоче навантаження | 1.3 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴


