
Коуш оцинкований 18x20
60 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18х20
+380 (67) 446-22-16
телефон - +380 (44) 537-31-58телефон
- +380 (44) 205-43-13телефон / факс
- +380 (99) 361-31-77телефон
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Коуш призначений для установки на канат при виготовленні петлі на його кінцях.
Основне призначення для захисту ланок, гаків, інших конструкцій від перетирання їх канатом.
Широке використання коуш отримав у вантажопідйомних виробах, а також при натяжці канатів.
Коуш не є відповідальною конструкцією, а лише охороняє тому на коуш паспорт сертифікат НЕ видається (видається паспорт на відповідність геометричних розмірів виробу).
Розміри коуша оцинкованого по ДІН 6899 тип "В"
| Позначення | Діаметр каната з мм | Діаметр каната по мм | B, мм | H, mm | D, mm | S, mm | Вага одиниці, кг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18х20 | 18,0 | 20,0 | 20 | 72 | 45 | 5,70 | 0,290 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.29 кг |
| Діаметр каната, троса | 18 мм |
| Довжина отвору | 72 мм |
| Матеріал коуша | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Форма коуша | Краплеподібна |
| Ширина канавки | 20 мм |
| Ширина отвору | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴


