
Дак чалочний ГОСТ 25573-82 1,6 тн
144 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16кч25573
+380 (67) 446-22-16
телефон - +380 (44) 537-31-58телефон
- +380 (44) 205-43-13телефон / факс
- +380 (99) 361-31-77телефон
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Як захоплень в стропах рекомендується застосовувати гаки виконання К.
Конструкція і розміри гаків До см малюнок.
Вантажопідйомність: 1,6 тн
Вага: 0,25 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.25 кг |
| Внутрішній діаметр гака | 30 мм |
| Висота | 125 мм |
| Коефіцієнт запасу міцності | 6 |
| Максимальне навантаження | 1.6 т |
| Матеріал гака | Сталь |
| Робоче навантаження | 1.6 т |
| Тип гака | Чалочний |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴



