
Дак чалочний ГОСТ 25573-82 10,0 тн
1 290 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10кч25573
+380 (67) 446-22-16
телефон - +380 (44) 537-31-58телефон
- +380 (44) 205-43-13телефон / факс
- +380 (99) 361-31-77телефон
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Як захоплень в стропах рекомендується застосовувати гаки виконання К.
Конструкція і розміри гаків До см малюнок.
Вантажопідйомність: 10тн
Вага: 14,26 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 14.26 кг |
| Внутрішній діаметр гака | 70 мм |
| Висота | 297.5 мм |
| Коефіцієнт запасу міцності | 6 |
| Максимальне навантаження | 10 т |
| Матеріал гака | Сталь |
| Робоче навантаження | 10 т |
| Тип гака | Чалочний |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴



