
Ланка з'єднувальна тип А343 - 11,2 тн
810 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 112 А343
+380 (67) 446-22-16
телефон - +380 (44) 537-31-58телефон
- +380 (44) 205-43-13телефон / факс
- +380 (99) 361-31-77телефон
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ланка з'єднувальна тип А343 овальне
Вантажопідйомність 11,2 тн
Запас міцності 5:1
Розміри A B D
мм 200,0 110,0 32,0
Вага одиниці, кг: 3,94
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.94 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Коефіцієнт запасу міцності | 5 |
| Максимальне навантаження | 11.2 т |
| Матеріал ланки | Легована сталь |
| Покриття | Забарвлення |
| Робоче навантаження | 11.2 т |
| Тип ланки | Овальне |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴
