
Ланка з'єднувальна тип А343 - 5,3 тн
300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 53 13-8 А343
+380 (67) 446-22-16
телефон - +380 (44) 537-31-58телефон
- +380 (44) 205-43-13телефон / факс
- +380 (99) 361-31-77телефон
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ланка з'єднувальна тип А343 овальне
Вантажопідйомність 5,3 тн
Запас міцності 5:1
Розміри A B D
мм 160,0 90,0 22,0
Вага одиниці, кг: 1,45
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.45 кг |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Коефіцієнт запасу міцності | 5 |
| Максимальне навантаження | 5.3 т |
| Матеріал ланки | Легована сталь |
| Покриття | Забарвлення |
| Робоче навантаження | 5.3 т |
| Тип ланки | Овальне |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
