
Стяжка (талрепи) M12x125
75 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Стяжка (талреп)
+380 (67) 446-22-16
телефон - +380 (44) 537-31-58телефон
- +380 (44) 205-43-13телефон / факс
- +380 (99) 361-31-77телефон
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Стяжка (талрепи) М12х125
Область застосування: Для ідеального натягування сталевих канатних і кабельної продукції між опорами.
Види виконання талрепа (стяжок): гак - гак, гак - кільце, кільце - кільце
Розмір талрепа:
| A, mm | L1, mm | d,mm | B,мм | C, mm | Навантаження робоча, кг | Руйнівне навантаження, кг | Вага одиниці, кг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 125 | 70 | м12 | 20 | 16 | 310 | 770 | 0,4222 |
На вказаний вид продукції: паспорт, сертифікат НЕ надається.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4222 кг |
| Довжина | 125 мм |
| Коефіцієнт запасу міцності | 2.5 |
| Максимальне навантаження | 0.77 т |
| Матеріал талрепа | Сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Покриття | Цинк |
| Робоче навантаження | 0.31 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴


