
Стяжка (талрепи) M16x170
132 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Стяжка (талреп)
+380 (67) 446-22-16
телефон - +380 (44) 537-31-58телефон
- +380 (44) 205-43-13телефон / факс
- +380 (99) 361-31-77телефон
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Стяжка (талрепи) М16х170
Область застосування: Для ідеального натягування сталевих канатних і кабельної продукції між опорами.
Види виконання талрепа (стяжок): гак - гак, гак - кільце, кільце - кільце
Розмір талрепа:
| A, mm | L1, mm | d,mm | B,мм | C, mm | Навантаження робоча, кг | Руйнівне навантаження, кг | Вага одиниці, кг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 170 | 88 | м16 | 22 | 19 | 600 | 1500 |
0,908 |
На вказаний вид продукції: паспорт, сертифікат НЕ надається.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.908 кг |
| Довжина | 170 мм |
| Коефіцієнт запасу міцності | 2.5 |
| Максимальне навантаження | 1.5 т |
| Матеріал талрепа | Сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Покриття | Цинк |
| Робоче навантаження | 0.6 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴


