
Стяжка (талрепи) M32x295
780 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Стяжка (талреп) М32х295
+380 (67) 446-22-16
телефон - +380 (44) 537-31-58телефон
- +380 (44) 205-43-13телефон / факс
- +380 (99) 361-31-77телефон
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Стяжка (талрепи) М32х295
Область застосування: Для ідеального натягування сталевих канатних і кабельної продукції між опорами.
Види виконання талрепа (стяжок): гак - гак, гак - кільце, кільце - кільце
Розмір талрепа:
| A, mm | L1, mm | d,mm | B,мм | C, mm | Навантаження робоча, кг | Руйнівне навантаження, кг | Вага одиниці, кг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 295 | 148 | м32 | 36 | 34 | 2200 | 5500 | 5,9846 |
На вказаний вид продукції: паспорт, сертифікат НЕ надається.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.9846 кг |
| Довжина | 295 мм |
| Коефіцієнт запасу міцності | 2.5 |
| Максимальне навантаження | 5.5 т |
| Матеріал талрепа | Сталь |
| Метрична різьба, М | 32 мм |
| Покриття | Цинк |
| Робоче навантаження | 2.2 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴


