
Дак чалочний ГОСТ 25573-82 1,0 тн
120 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1кч25573
+380 (67) 446-22-16
телефон - +380 (44) 537-31-58телефон
- +380 (44) 205-43-13телефон / факс
- +380 (99) 361-31-77телефон
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Як захоплень в стропах рекомендується застосовувати гаки виконання К.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.71 кг |
| Внутрішній діаметр гака | 26 мм |
| Висота | 109 мм |
| Коефіцієнт запасу міцності | 6 |
| Матеріал гака | Сталь |
| Тип гака | Чалочний |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴



