
Дак чалочний 320А 1,5 тн
120 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 320А15
+380 (67) 446-22-16
телефон - +380 (44) 537-31-58телефон
- +380 (44) 205-43-13телефон / факс
- +380 (99) 361-31-77телефон
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Гаки даного типу застосовуються в якості захоплень у канатних, ланцюгових і текстильних стропах.\
Коефіцієнт запасу міцності 5:1
Матеріалу високоміцна легована сталь
Вантажопідйомність (робоча) 1,5 тн
Вага одного гака: 0,77 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.77 кг |
| Внутрішній діаметр гака | 23 мм |
| Висота | 92.9 мм |
| Коефіцієнт запасу міцності | 5 |
| Максимальне навантаження | 1.5 т |
| Матеріал гака | Легована сталь |
| Покриття | Забарвлення |
| Робоче навантаження | 1.5 т |
| Тип гака | Чалочний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴




