
Гак з вельтфлюгом і кільцем тип G80 - 1.12 тн
720 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1,12тн с вельтфлюгом
+380674462216
- +380 (67) 446-22-16телефон
- +380 (44) 537-31-58телефон
- +380 (44) 205-43-13телефон / факс
- +380 (99) 361-31-77телефон
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Гак обертовий з клямкою типу G80
Гаки даного типу застосовується в якості захоплень у канатних і ланцюгових стропах. Також може використовуватися як самостійне вантажопідйомний пристрій для захоплення і переміщення вантажів.
Коефіцієнт запасу міцності 4:1. Клас міцності - 8 кл
Матеріал: високоміцна легована сталь, порошкове фарбування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип гака | Обертовий |
| Робоче навантаження | 1 т |
| Максимальне навантаження | 4 т |
| Матеріал гака | Високоміцна сталь |
| Покриття | Забарвлення |
| Коефіцієнт запасу міцності | 4 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 30 град. |
| Внутрішній діаметр гака | 22 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 0.34 кг |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
- Можливості поставок: 1 шт./день

